Wordpress Hosting

Aklınızda WordPress mi var? WordPress'e giden en kolay ve en kısa yoldasınız. WordPress hosting paketlerimize şimdi göz atın. Hızlı, daha güvenli ve inanılmaz derecede kolay çözümü sepetinize ekleyin.

slider

DDoS Korumalı Hosting

Layer 7 HTTP GET / POST, Layer 3 ve Layer 4 saldırıları, Bruteforce saldırıları, kötü niyetli ve spam botlar. Bunlar artık sizin için sorun değil, bırakın Anindahosting.com bu korumayı sizin için sağlasın.

slider
slider

VDS Hosting

Çabanızı boşa harcamayın. Projenin zirveye çıkma zamanı geldi. Özel kaynaklar, tam kök erişimi ve kolay ölçülendirme. İstediğiniz sanal sunucu hizmetinizde. Şimdi VDS hosting paketlerimizi inceleyin, size uygun paketi sepetinize ekleyin. İhtiyaç duyduğunuz gücü ve esnekliği kolayca elde edin.

Sınırsız Hosting

Sizin için çok kolay. Ziyaretçileriniz için daha hızlı. Sınırsız hosting paketlerimize şimdi göz atın, size uygun olan paketi sepetinize ekleyin. Sınırlar sizin için sorun mu? Merak etmeyin, keyfinize bakın.

slider

Linux Hosting

SSD disk yapısına sahip sunucular üzerinden en hızlı hosting hizmetini sunuyoruz. Ucuz Hosting paketlerimizi inceleyebilir ve aklınıza takılan soruları telefon üzerinden sorabilirsiniz. Siz değerli müşterimizin performanslı ve hızlı hosting hizmeti alması için sunucularımızı yurt içinde barındırıyoruz. Bütün Sunucularımız Türkiye'de barınmaktadır.

slider
slider

Alan Adınızı Kayıt Edin ve Fikirlerinizi online ortamda büyütün.

Hemen Dünya üzerinde en popüler olan .com ve .net uzantılı domain kayıt ve transfer işlemini çok uygun fiyatlarla gerçekleştirin.

Wordpress Hosting
DDoS Korumalı Hosting
VDS Hosting
Sınırsız Hosting
Linux Hosting
Domain Kayıt

Her şey bir alan adıyla başlar.

.com
.net
.org
.xyz

ÇOK GÜÇLÜ HOSTING HİZMETİ

DDoS korumalı sunucularımız sayesinde, barındırma hizmetlerimiz artık daha güçlü! Basic level layer 7, layer 3 ve layer 4 DDoS koruması, tüm barındırma hizmetlerimizde ücretsizdir.

Çok Daha Hızlı
icon

Yeni sunucularımız sayesinde hosting hizmetlerimiz artık çok daha hızlı, bu hızı deneyimleme hakkına sahipsiniz.

99.9% Uptime
icon

DDoS korumalı sunucularımız ve güçlü altyapımız sayesinde, yüksek çalışma süresi artık bir hayal değil, bir gerçektir.

Para İade Garantisi
icon

Aylık ödeme seçenekleri sunan firmamız siz değerli müşterilerimize daha az ödeme yaparak hizmet kalitesini sürdürmek istemektedir. Bu nedenle, aylık ödemelerinizi sadece 3 gün içinde anindahosting.com bakiyenize geri alabilirsiniz.

NEDEN ? Anindahosting.com

Yeni bir web sitesi mi oluşturmak istiyorsunuz? Yoksa mevcut hosting şirketiniz size yetmiyor mu? Merak etmeyin, doğru adrese geldiniz. Peki neden ? Anindahosting.com

Anindahosting.com, mesai saatleri içinde size en hızlı desteği vereceğini garanti eder. Sadece mesai saatleri içinde değil, mesai saatleri dışında da destek sağlıyoruz, ancak yanıt süresi daha esnektir. Ayrıca bildiğimiz her konuda size en iyi desteği sunuyoruz. Çünkü müşterimizin işi bizim işimiz.

En güçlü DDoS korumasına sahip hosting şirketiyiz ve güvenlik duvarını sürekli geliştiriyoruz. Üstelik tüm hosting paketlerimizde ücretsiz DDoS koruması sağlıyoruz.

Herşey senin için! Kaliteli hizmeti çok daha uygun fiyata alabilmeniz için fiyatlarımızı makul seviyede tutmaya çalışıyoruz. Üstelik sizi uzun vadeli ödemeler için zorlamıyoruz, size çok uygun aylık fiyatlar sunuyoruz. Çünkü kalitemize güveniyor ve geleceği düşünüyoruz.
hostsight
ssl-lock

ÜCRETSİZ SSL SERTİFİKASI

VERİ MERKEZİ KONUMU

Üst düzey DDoS koruma hizmetimiz artık tüm dünyada hizmetinizde! Evet, yanlış duymadınız çünkü çalışma süresinin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

map
North America
Latin America & the Caribbean
Europe
Asia
Oceania
Africa
Mainland China
Middle East
Domain Name

HER ŞEY BİR ALAN ADI İLE BAŞLAR

Şimdi harika bir alan adı bulun.

Harika bir alan adı kaydedebilir ve işletmenizi internete taşıyabilirsiniz. Daha fazla ziyaretçiye ulaşmak için harika bir alan adının önemli olduğunu unutmayın.

MÜŞTERİLERİMİZ HAKKIMIZDA NE DİYOR

Müşterilerimizin hakkımızda söylediklerini ve bazı yorumlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. R10.NET'teki konumuzdan alıntı yapılan yorumlar.
DDoS saldırısı altında mısınız ? $0.00/1 gün