BU TASARIM ANINDAHOSTİNG.COM'A AİTTİR

HAKKIMIZDAAnindahosting.com Hakkında

Web hizmetleri alanında bireysel ve kurumsal barındırma hizmeti sağlayan yer sağlayıcı firmamız 2011 Yılından günümüze dayanan bilgi ve tecrübesi ile 2016 yılının Ocak ayında %100 yerli sermaye ile kurulmuş ve faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Anindahosting.com bulunduğu sektörü çok iyi tanımakta ve müşterilerinin ihtiyacını karşılayacak çözümler üretmektedir. Sunucularımız yurtiçi ve yurtdışı monitörler üzerinden 7/24 saat vardiyalı olarak izlenmektedir. Herhangi bir problemde anında müdahale edilmekte ve problem en kısa sürede giderilmektedir.

Firmamız siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmak adına çalışmış olduğu çözüm ortaklarını dikkatli bir şekilde inceleyerek seçmektedir.

Bizim vizyonumuz bulunduğumuz sektörde en iddialı hizmeti sunmak ve müşterilerimize bu hizmeti en uygun fiyatla sağlamaktadır. Hosting ile ilgili her alanda adımızın geçmesi ve bu sektörde vazgeçilmez olmaktır.

Misyonumuz ise gelişen ve hala gelişmekte olan internet sektöründe siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenli, hızlı ve performanslı hizmeti en uygun fiyatlarda sağlamaktır.

Buyrun Ahmet Bey'in Hikayesini İzleyelim!


BİZE ANINDA ULAŞMAK İÇİN MESAJ GÖNDEREBİLİRSİNİZ.
MESAJ GÖNDER